משקל דיגיטלי מזכוכית אלקטרוני LCD 180KG Bluetooth BMI


מבצע
מבצע

משקל דיגיטלי מזכוכית אלקטרוני LCD 180KG Bluetooth BMI Bluetooth גוף שומן סולם חכם אלחוטי דיגיטלי משקל צג בריאות Analyzer עם חכם טלפון App 1Pcs צבע: שחור חומר: ABS דיור, מזג זכוכית פלטפורמה גודל מוצר: 260*260mm סוללה: 2 * סוללות AAA (לא כלול) שוקל טווח: 1-180kg רשימת אריזה: 1 * גוף שומן בקנה מידה, 1 * מדריך למשתמש תכונות: -סנכרון עם כושר APP-חכם גוף בקנה מידה עם הפעלה קלה, פשוט להוריד APP, להתחבר באמצעות Bluetooth 4.0. -תאימות-זה תואם עם רוב של טלפונים חכמים. גדול בקנה מידה מסייע מסלול ולנהל שלך בריאות מדד בכל זמן. -18 גוף הרכב מדידת פונקציות-עם ביו חשמל עכבת ניתוח (BIA), את אלחוטי דיגיטלי בקנה מידה לא רק מראה גוף משקל, אבל גם מסתנכרן נתונים האפליקציה כולל גוף שומן, מים, מסת שריר, BMI, עצם המוני, חלבון, שרירי שלד ונתונים אחרים. זה עוזר לך לדעת יותר נתונים בבירור על הגוף שלך בזמן ולעקוב אחר בקלות על הטלפון שלך. -ללא הגבלה משתמש-Bluetooth מאפשר לך ולמשפחתך לשתף אחד בקנה מידה יחד. זה נוח עבור כל חבר לדעת שלהם גוף מדדים. מושלם עבור לבונת, משקל מפסיד, junior וכו '. -דיוק גבוה-עשה עם פלטפורמת זכוכית מחוסמת באיכות גבוהה ו-abs דיור, מקסימום משקל עד 396lbs/180kg. -הפעלה/כיבוי באופן אוטומטי-את סולם יהיה על או באופן אוטומטי, ביצוע שלך בקנה מידה יותר עמיד. -עומס נמוך מתח אינדיקציה-את גדול LCD תצוגה מראה את התוצאה עם עומס נמוך מתח אינדיקציה, הגנה שלך מטבח בקנה מידה. -LED תאורה אחורית תצוגה-LED תצוגת מסך עם תאורה אחורית, אתה יכול לקרוא בקלות בחושך חדר. משקל דיגיטלי מזכוכית אלקטרוני LCD 180KG Bluetooth


120 129(-6.98%)

צבע: *

קרא עוד


משקל דיגיטלי  מזכוכית  אלקטרוני  LCD  180KG  Bluetooth BMI 

Bluetooth גוף שומן סולם חכם אלחוטי דיגיטלי משקל צג בריאות Analyzer עם חכם טלפון App 1Pcs

צבע: שחור

חומר: ABS דיור, מזג זכוכית פלטפורמה

גודל מוצר: 260*260mm

סוללה: 2 * סוללות AAA (לא כלול)

שוקל טווח: 1-180kg

רשימת אריזה: 1 * גוף שומן בקנה מידה, 1 * מדריך למשתמש


תכונות:

-סנכרון עם כושר APP-חכם גוף בקנה מידה עם הפעלה קלה, פשוט להוריד APP, להתחבר באמצעות Bluetooth 4.0.

-תאימות-זה תואם עם רוב של טלפונים חכמים. גדול בקנה מידה מסייע מסלול ולנהל שלך בריאות מדד בכל זמן.

-18 גוף הרכב מדידת פונקציות-עם ביו חשמל עכבת ניתוח (BIA), את אלחוטי דיגיטלי בקנה מידה לא רק מראה גוף משקל, אבל גם מסתנכרן נתונים האפליקציה כולל גוף שומן, מים, מסת שריר, BMI, עצם המוני, חלבון, שרירי שלד ונתונים אחרים. זה עוזר לך לדעת יותר נתונים בבירור על הגוף שלך בזמן ולעקוב אחר בקלות על הטלפון שלך.

-ללא הגבלה משתמש-Bluetooth מאפשר לך ולמשפחתך לשתף אחד בקנה מידה יחד. זה נוח עבור כל חבר לדעת שלהם גוף מדדים. מושלם עבור לבונת, משקל מפסיד, junior וכו '.

-דיוק גבוה-עשה עם פלטפורמת זכוכית מחוסמת באיכות גבוהה ו-abs דיור, מקסימום משקל עד 396lbs/180kg.

-הפעלה/כיבוי באופן אוטומטי-את סולם יהיה על או באופן אוטומטי, ביצוע שלך בקנה מידה יותר עמיד.

-עומס נמוך מתח אינדיקציה-את גדול LCD תצוגה מראה את התוצאה עם עומס נמוך מתח אינדיקציה, הגנה שלך מטבח בקנה מידה.

-LED תאורה אחורית תצוגה-LED תצוגת מסך עם תאורה אחורית, אתה יכול לקרוא בקלות בחושך חדר.

משקל דיגיטלי  מזכוכית  אלקטרוני  LCD  180KG  Bluetooth  

חדש באריזה
חדש

מוצרים קשורים